Producenci
E14 14IN IPS USB-C/DP/800:1 400CD/QM 178H/178V 5MS/ Warranty 3/3/0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 5 kWh |
| Pobór mocy | 6 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | B |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 296893 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 15,2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 321,4 mm |
| Waga (z podstawą) | 640 g |
| Głębokość (bez podstawy) | 15,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Waga (bez podstawy) | 640 g |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 321,4 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 210 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Wydajność | |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,54 kg |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 284 mm |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 1280 x 1024 (SXGA) 800 x 600 (SVGA) 1440 x 900 (WXGA+) 720 x 400 1600 x 900 1024 x 768 (XGA) 640 x 480 (VGA) 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Zasięg skanowania (długość) | 59 - 60 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Paleta barw | 72% |
| Gęstość pikseli | 157 ppi |
| Typ HD | Full HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,161 x 0,161 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 80 kHz |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| HDMI | Nie |
| Wejście audio | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 640 g |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Nie |
Gwarancja 24 miesiące