Producenci
EARTHWORKS ICON - Mikrofon pojemnościowy, podcastowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Mikrofon pojemnościowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 675 g |
| Długość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 40,6 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Maksymalny SPL | 132 dB |
| Czułość (1 kHz) | 20 mV/Pa |
| Model | Mikrofon do podcastów |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. Unikaj kontaktu z wodą. Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące