Producenci
ECC 32GB DDR5 3200MHz M324R4GA3BB0-CQK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pozostałe funkcje | |
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Chronić przed wilgocią. Nie demontować samodzielnie. |
Gwarancja 24 miesiące