Producenci
ECO-FRIENDLY USB-C TO 4-PORT/TYPE-A GEN 2 HUB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zasilanie USB | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 32 - 118 °F |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 48 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Wymagania systemowe | |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | EAR99 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 17,5 mm |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
Gwarancja 24 miesiące