Producenci
ECOFLOW Jednoosiowy tracker słoneczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Czujnik słoneczny |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Główny materiał | Stal galwanizowana |
| Opcje instalacji | Wolnostojący |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1340 mm |
| Waga produktu | 11 kg |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 223 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy