Producenci
ECOSYS MA4500IX/SW-MULTIFUNCTION SYSTEM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | REACH WEEE RoHS |
| Cechy | |
| Języki opisu strony | PCL 6 PCL 5e PCL XL PDF 1.4 |
| Czcionki drukarki | PCL Bitmap Kod kreskowy |
| Funkcja duplex | Skanowanie Kopia Drukuj |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 150000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 3000 - 15000 stron/mies. |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Nadajnik cyfrowy | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Konstrukcja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 1234 W |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,5 W |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 592 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 57,2 W |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 600 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 35 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 476 mm |
| Waga produktu | 23 kg |
| Wysokość produktu | 575 mm |
| Szerokość produktu | 475 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologie mobilnego wydruku | Mopria Print Service Apple AirPrint Kyocera Mobile Print |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wydajność | |
| Typ procesora | ARM Cortex-A5 |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Taktowanie procesora | 1400 MHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie dwustronne) | 54 dB |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 54 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1,5 GB |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego (kopiowanie) | 54 dB |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna | 3500 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb gotowości) | 30 dB |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 607 mm |
| Wysokość opakowania | 695 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30 kg |
| Głębokość opakowania | 570 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 6000 stron(y) |
| W zestawie zespół obrazowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Opcjonalne rozwiązania komunikacyjne | Sieć bezprzewodowa LAN Ethernet |
| Port USB | Tak |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Laser |
| Czas rozgrzewania | 23 s |
| Druk N-up | 25 9 2 4 6 8 16 |
| Funkcja drukowania N-w-1 | Tak |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 45 stron/min |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 22,5 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 5,3 s |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Drukowanie znaków wodnych | Tak |
| Funkcja drukowania strony tytułowej | Tak |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Funkcja drukowania plakatów | Tak |
| Kopiowanie | |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2 4 |
| Tryb kopiowania dwustronnego | Automatyczna |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 6 s |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Funkcja regulacji tła | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | 600 x 600 DPI |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Maksymalna wielkość kopii | A4 |
| Prędkość kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4) | 45 kopii/min |
| Kopiuj funkcję programowania | Tak |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Pojemność automatycznego podajnika papieru | 75 ark. |
| Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze) | 250 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) | Tak |
| Maksymalna liczba podajników | 6 |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 600 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 2600 ark. |
| Pojemność 1 podajnika papieru | 500 ark. |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Skanowanie | |
| Maksymalna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Skanuj do | Obraz USB Pilnik Drukuj TWAIN PC SMB FTP WIA |
| Technologia skanowania | CIS/CCD |
| Prędkość skanowania (kolor) | 40 stron/min |
| Poziomy skali szarości | 256 |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Prędkość skanowania duplex (kolor) | 17 stron/min |
| Optyczna rozdzielczość skanowania (ADF) | 600 x 600 DPI |
| Maksymalny obszar skanowania | 210 x 297 mm |
| Rozdzielczość skanowania optycznego (kolor) | 300 x 300 ppi |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF XPS |
| Sterowniki skanera | WIA TWAIN |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Rozdzielczość skanowania optycznego (czarna) | 600 x 600 ppi |
| Format kompresji zdjęć | TIFF JPEG |
| Prędkość skanowania (czarny) | 60 stron/min |
| Typ skanera | Skaner płaskiej powierzchni i ADF |
| Tryb skanowania dwustronnego | Automatyczna |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Prędkość skanowania duplex (czarny) | 26 stron/min |
| Obsługa papieru | |
| Typy nośników podajnika papieru | Wstępnie zadrukowany Gruby papier Blankiet firmowy Zwykłyˌ czysty papier Baner Grubszy papier Cienki papier Etykieta/metka |
| Dopasuj szerokość nośnika | 140 - 216 mm |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 A6 A4 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny Folio Listowy |
| Dopasuj długość nośnika | 210 - 356 mm |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B6 B5 |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 356 mm |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 120 g/m² |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 220 g/m² |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące