Producenci
ECOVACS WINBOT Mini robot do mycia okien
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Zasada działania | Ssanie |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 22 x 25 cm |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 425 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
Gwarancja 24 miesiące