Producenci
EJESTRATOR IP DAHUA NVR4232-4KS3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy | 10 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 130 W |
| Moc | 10 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 366 mm |
| Szerokość opakowania | 433 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,77 kg |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Waga produktu | 1,49 kg |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 µ-law G.726 G.711 A-law PCM |
| Kanały wyjścia alarmu | 2 |
| Multi-screen | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 H.265 H.265+ H.264+ |
| Kanały wejścia alarmu | 4 |
| Wejścia kanałów wideo | 32 kan. |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Nośnik danych | |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 20 TB |
| Interfejs HDD | SATA |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 2 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy