Producenci
EK 3831109891483 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Radiator
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Gwint | 1/4" |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Mosiądz Miedź Aluminium Stal nierdzewna |
| Model | Radiator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Waga produktu | 950 g |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące