Producenci
EK Water Blocks 3831109826041 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Przewód
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Gwint | 1/4" |
| Kąt | 90° |
| Materiały | Akrylowy |
| Model | Przewód |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 1,2 cm |
| Długość tuby | 80 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 6 |
Gwarancja 24 miesiące