Producenci
EK Water Blocks 3831109838853 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Radiator
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Radiator |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Mosiądz Stal nierdzewna Miedź |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 1,93 kg |
| Głębokość produktu | 325 mm |
Gwarancja 24 miesiące