Producenci
EK Water Blocks 3831109857717 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Nikiel |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 89 mm |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Wysokość produktu | 113,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące