Producenci
EK Water Blocks 3831109880807 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Zbiornik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Model | Zbiornik |
| Materiały | Akrylowy |
| Zdolność chłodzenia | 0,37 l |
| Połączenie rgb | D-RGB connector 3-pin 5V digital LED header |
| Gwint | 1/4" |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 278,5 mm |
Gwarancja 24 miesiące