Producenci
EK Water Blocks 3831109894316 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Model | Blok wodny |
| Materiały | Pleksi |
| Gwint | 1/4" |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 472 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące