Producenci
EK Water Blocks 3831109904770 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Polioksymetylen (POM) Stal nierdzewna Miedź |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 311 mm |
| Szerokość produktu | 24 mm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Gwarancja 24 miesiące