Producenci
EK Water Blocks 3831109908792 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Tylna rejestracja
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Model | Płyta tylna |
| Materiały | Nikiel |
| Gwint | 1/4" |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 139,3 mm |
| Głębokość produktu | 244,3 mm |
| Szerokość produktu | 21,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące