Producenci
EK Water Blocks EK-Quantum Torque HTC 14 - 6er-Pack, silber
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Dopasowanie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Nikiel |
| Ilość sztuk | 6 |
| Gwint | 1/4" |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica wewnętrzna tuby | 14 mm |
| Długość gwintu | 0,45 cm |
| Średnica produktu | 22 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Gwarancja 24 miesiące