Producenci
EK Water Blocks EK-Quantum Vector FE RTX 3070 - Nickel + Acetal
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Model | Blok wodny |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Acetal Nikiel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące