Producenci
EK Water Blocks Quantum Vector RTX 3080/3090 Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Gwint | 1/4" |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Acetal Miedź |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 20,5 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Czynnik chłodzący | Płynny |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać z dala od dzieci. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące