Producenci
EK Water Blocks Quantum Vector2 Master RTX 4090 D-RGB Blok wodny + Backplate
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Blok wodny + Backplate |
| Materiały | Pleksi Nikiel |
| Połączenie rgb | 3-pin |
| Gwint | 1/4" |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Moc | |
| Napięcie RGB | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 272 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Gwarancja 24 miesiące