Producenci
EK Water Blocks Quantum Vector2 Tylna rejestracja
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Płyta tylna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 17,6 mm |
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące