Producenci
EK Water Blocks Quantum Velocity2 Blok wodny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Nikiel Acetal |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Blok wodny |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie RGB | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Szerokość produktu | 94,5 mm |
| Głębokość produktu | 94,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
Gwarancja 24 miesiące