Producenci
ELDOM CZAJNIK AROMI,POJ.1,7 L,MOC 2200 W,CZARNY,CZ (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Regulowany termostat | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Filtrowanie | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2150 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Waga produktu | 1,07 kg |
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące