Producenci
ELDOM CZAJNIK ELEKTRYCZNY C245ST DROPPY, POJ. 1,7 L, 2000W, TURKUSOWY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Filtrowanie | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 1 |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Moc | |
| Moc | 2000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące