Producenci
ELDOM CZAJNIK NELA,POJ.1,7 L,MOC 2000 W,CZARNY C26
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Filtrowanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 620 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 180 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Podświetlenie | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą podczas użytkowania. Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy. Przed czyszczeniem, wyłącz i odłącz urządzenie od zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące