Producenci
Ecovacs Deebot T50 Max Pro 0,3 l Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Moc ssania | 18500 Pa |
| Mop dołączony | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Moc silnika | 100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 350 x 477 x 533 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 351 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Pokonywanie przeszkód do | 2,2 cm |
| Poziom hałasu | 64,9 dB |
| Typ nawigacji | D-ToF lidar |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Mop washing, Purification |
| Zintegrowane czujniki | Aparat fotograficzny Czujnik dywanu |
| Pojemność zbiornika brudnej wody (stacja) | 4 l |
| Pielęgnacja zwierząt | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność zbiornika czystej wody (stacja) | 4 l |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące