Producenci
Ecovacs Deebot T50 Omni Gen 2 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Moc ssania | 21000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 175 min |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Pobór mocy | 35 W |
| Czas ładowania | 3,25 h |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 351 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Szerokość produktu | 352 mm |
| Waga całkowita | 11,1 kg |
| Wysokość produktu | 81 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 350 x 477 x 533 mm |
| Wydajność | |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 9 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,055 l |
| Pojemność na kurz (baza) | 3 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Zintegrowane czujniki | Laser |
| Mycie na mokro | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| System filtracji HEPA | Nie |
| Minutnik | Tak |
| Typ nawigacji | AIVI 3D 2.0, D-ToF lidar, TruEdge 3D |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,26 l |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,6 kg |
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość opakowania | 590 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Gwarancja 24 miesiące