Producenci
Ekspres ciśnieniowy automatyczny DeLonghi Dinamica ECAM 350.15 B (1450W; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 429 mm |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Wysokość produktu | 348 mm |
| Wydajność | |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Samoczyszczący | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Filtr wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Liczba rurek | 2 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemność w filiżankach | 14 filiżanek |
| Programowalny | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy Kawa mielona |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wskaźnik poziomu wody na tacy | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Brzęczyk | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Funkcja standby | Tak |
| Podświetlane przyciski | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Gwarancja 3 miesiące