Producenci
Ekspres ciśnieniowy automatyczny DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B (1450W; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | 1450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 429 mm |
| Wysokość produktu | 348 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Wydajność | |
| Filtr wody | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy Kawa mielona |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Liczba rurek | 2 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 14 kub. |
| System gorącej wody | Nie |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Samoczyszczący | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Pozostałe funkcje | |
| Nacisk pompy | 15 bar |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. Ryzyko porażenia prądem. Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Gwarancja 3 miesiące