Producenci
Ekspres do kawy Jura C9 Piano White (EA)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1450 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 437 mm |
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wydajność | |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Zmienna komora parzenia | Tak |
| Zakres komory parzenia | 5 - 16 g |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 200 g |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 75 - 115 mm |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 7 |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Liczba ustawień mocy kawy | 10 |
| System grzejący | Termo blok |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 16 kub. |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| System gorącej wody | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Ergonomia | |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Przekątna ekranu | 2,8" |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Liczba programów | 17 |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | Professional Aroma Grinder (P.A.G.), Pulse Extraction Process (P.E.P.), Home Connect |
Gwarancja 24 miesiące