Producenci
Ekspres do kawy La Pavoni LPSBVS03EU New Botticelli Evolution srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 2380 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 415 mm |
| Waga produktu | 31 kg |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wydajność | |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Podgrzewacz | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 9 bar |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| System gorącej wody | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,9 l |
| Filtr wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 550 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,9 kg |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
Gwarancja 24 miesiące