Producenci
Ekspres kolbowy do kawy SAGE SES875BSS2EEU1A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Wydajność | |
| System gorącej wody | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Liczba młynków | 1 szt. |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 450 g |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Regulowana ilość mleka | Tak |
| Ergonomia | |
| Typ wyświetlacza | Analogowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Robienie kawy flat white | Nie |
| Przyrządzanie mocha | Nie |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Nie |
| Przyrządzanie caffe crema | Nie |
| Przyrządzanie lungo | Nie |
| Przyrządzanie herbaty | Nie |
| Przyrządzanie orzo | Nie |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie mleko czekoladowe | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. Ryzyko porażenia prądem. Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące