Producenci
Ekspres kolbowy do kawy SAGE SES876BSS4EEU1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
| Moc | 1850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Wydajność | |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Maksymalne ciśnienie | 9 bar |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Ergonomia | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące