Producenci
Ekspres przelewowy EC6-1-6BST AEG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 304 mm |
| Szerokość produktu | 147 mm |
| Głębokość produktu | 412 mm |
| Wydajność | |
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,48 kg |
| Szerokość opakowania | 226 mm |
| Wysokość opakowania | 366 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy