Producenci
Ekspres przelewowy WMF KITCHENminis 412260011 (870W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Moc | 870 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 203 mm |
| Wysokość produktu | 324 mm |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Wydajność | |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,625 l |
| System gorącej wody | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka Dzbanek |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Pojemność w filiżankach | 5 filiżanek |
| Automatyczne zatrzymanie przepływu | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Nie |
| Pojemność dzbanka | 0,35 l |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Chromowy Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Filtr do kawy | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| dzbanek aromatyczny | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Nie |
| Przyrządzanie espresso | Nie |
| Przyrządzanie herbaty | Nie |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Przyrządzanie lungo | Nie |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Nie |
| Przyrządzanie americano | Nie |
| Przyrządzanie orzo | Nie |
| Przyrządzanie mocha | Nie |
| Przyrządzanie latte | Nie |
| Przyrządzanie Ristretto | Nie |
| Przyrządzanie caffe crema | Nie |
| Przyrządzanie mleko czekoladowe | Nie |
| Wiele napojów | Nie |
| Wykonywanie espresso macchiato | Nie |
Gwarancja 24 miesiące