Producenci
Ekspres przelewowy do kawy, 1,25L, MPM MKW-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Ekspres przelewowy |
| Pojemność dzbanka | 1,25 l |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny Stalowy |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Wiele napojów | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. Ryzyko porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące