Producenci
Ekspres przelewowy do kawy SAGE SDC450BSS4EEU1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1650 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 475 mm |
| Wysokość produktu | 387 mm |
| Szerokość produktu | 282 mm |
| Wydajność | |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Programowalny | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| System gorącej wody | Nie |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Pojemność w filiżankach | 12 filiżanek |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Filtr do kawy | Tak |
| Zdejmowany filtr obrotowy | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zdejmowany uchwyt filtra | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządzanie Ristretto | Nie |
| Wykonywanie espresso macchiato | Nie |
| Przyrządzanie mocha | Nie |
| Przyrządzanie mleko czekoladowe | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Nie |
| Liczba programów | 6 |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Nie |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Przyrządzanie herbaty | Nie |
| Przyrządzanie espresso | Nie |
| Przyrządzanie lungo | Nie |
| Przyrządzanie latte | Nie |
| Przyrządzanie americano | Nie |
| Przyrządzanie latte macchiato | Nie |
| Wiele napojów | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. Ryzyko porażenia prądem. Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące