Producenci
Ekspres przelewowy do kawy SAGE SDC465BSS4EEU1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 1650 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 407,8 mm |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Głębokość produktu | 372,5 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność dzbanka | 1,8 l |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Typ ekspresu do kawy | Ekspres przelewowy |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Elektroniczne sterowanie |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Wiele napojów | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. Ryzyko porażenia prądem. Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące