Producenci
Electrolux EERC75DB Odkurzacz stojący 2 w 1 Bateria Suchy Cykloniczny Bez worka 0,5 l Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Ilość pyłu | 0,5 l |
| Moc | |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Czas pracy | 35 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1145 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 2 |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny |
| Zawartość opakowania | |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka |
| Ergonomia | |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Gwarancja 24 miesiące