Producenci
Elektroniczna waga kuchenna GEFU PREZISO czarna, stal nierdzewna, Blat prostokąt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość baterii | 2 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Bateria AAA |
| Kształt | Zaokrąglony kwadrat |
| Maksymalny udźwig | 3 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 164 mm |
| Długość produktu | 155 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy