Producenci
Elektroniczny wizjer drzwiowy Yale 500 Digital Door Viewer (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Napięcie | 1.5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Waga i rozmiary | |
| Minimalna grubość drzwi | 3,8 cm |
| Maksymalna grubość drzwi | 11 cm |
| Średnica otworu montażowego | 1,4 cm |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 3,2" |
| Kamera | |
| Megapiksele | 0,3 MP |
| Kąt widzenia | 105° |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odpowiednie do użytku tylko w suchych i czystych miejscach. Unikać kontaktu z cieczami, może powodować zwarcie lub uszkodzenie urządzenia. Trzymać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
Gwarancja 3 miesiące