Producenci
Elektryczna kosiarka do trawy 1600W ELM4120 MAKITA (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Ręczna kosiarka |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Maksymalna wysokość cięcia | 7,5 cm |
| Moc znamionowa | 1600 W |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Zalecany obszar koszenia | 600 m² |
| Wielkość pojemnika na trawę | 45 l |
| Szerokość koszenia | 41 cm |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy