Producenci
Elektryczna mata rozgrzewająca Prime3 SHP21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Moc | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ kontroli | Pilot zdalnego sterowania |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 90 min |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał | |
| Materiały | Poliester |
| Mycie | |
| Pranie ręczne | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące