Producenci
Elektryczna piła łańcuchowa 230V 2,4 kW Blaupunkt CS4010
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik poziomu oleju | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Długość prowadnicy łańcucha | 40 cm |
| Beznarzędziowe napinanie łańcucha | Tak |
| Ilość ogniw łańcucha | 56 |
| Prędkość biegu jałowego | 7000 RPM |
| Awaryjne hamowanie łańcucha | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Automatyczne naoliwianie | Tak |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,12 l |
| Skok łańcucha (podziałka) | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Moc | |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilanie | 230 - 240 V |
| Moc | 2400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 910 mm |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Waga produktu | 4,75 kg |
| Wysokość produktu | 190 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące