Producenci
Elektryczna pompa zanurzeniowa do wody PF0300 Makita
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Właściwe wykorzystanie | Drenaż |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Prąd | 1,5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,23 kg |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Wysokość pompowania | 7 m |
| Funkcje ochronne | |
| Stopień ochrony IP | IPX8 |
Gwarancja 24 miesiące