Producenci
Elektryczna pompa zanurzeniowa do wody PF1100 Makita
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Turkusowy Stal nierdzewna |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Właściwe wykorzystanie | Ogród |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 -240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 305 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna wysokość ssania | 5 m |
| Przepływ | 15000 l/godz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. Przed pierwszym użyciem przeczytać instrukcję obsługi. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. |
| Funkcje ochronne | |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy