Producenci
Elektryczna pompa zanurzeniowa do wody PF1110 Makita
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski Chromowy |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Wydajność | |
| Wydajność pompy | 15000 l/h |
| Osadowy poziom wody | 3,5 cm |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 10 m |
| Początkowy poziom wody (min) | 5 cm |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Głębokość zanurzenia (maksymalna) | 5 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. Przed pierwszym użyciem przeczytać instrukcję obsługi. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy