Producenci
Elektryczna suszarka na pranie NOVEEN ECD35 Timer
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Element grzejny | Elektryczna grzałka |
| Materiały | Aluminium Tworzywo PP |
| Timer | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP22 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 220 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Głębokość produktu | 525 mm |
| Szerokość produktu | 1480 mm |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę. Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem. Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące