Producenci
Elektryczne urzadzenie do spienienia i podgrzewania mleka MPM MKW-03M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Pokrywka | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Materiały | Plastik, Stal nierdzewna |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Model | Automatyczny spieniacz do mleka |
| Pojemność zbiornika na mleko | 500 l |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani w innych cieczach. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem. Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące