Producenci
Elektryczny klucz udarowy 1/2" 60Nm YATO YT-82021
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Typ produktu | Klucz udarowy |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Wbudowane światło | Nie |
| Klasa ochrony | II |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Długość kabla | 4 m |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc pobierana | 1020 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Wydajność | |
| Poziom wibracji | 18,9 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 100 dB |
| Maksymalny moment obrotowy | 600 N·m |
| Rozmiar napędu | 1/2" |
| Poziom mocy dźwięku | 111 dB |
| Błąd poziomu wibracji | 1,5 m/s² |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 2600 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać ochrony słuchu podczas pracy z urządzeniem. Przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z wodą i innymi cieczami podczas używania. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy